Agata Ibrom

RADCA PRAWNY

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Politologii i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu MBA. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu oraz stałym mediatorem przy Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Doradzam Klientom indywidualnym. Pomagam zakładać spółki, stowarzyszenia, fundacje. Wspieram Zarządy tych podmiotów, tworzę dokumentację korporacyjną, pracowniczą. Negocjuję umowy, pomagam w rozwiązywaniu sporów. Od wielu lat zajmuje się audytem prawnym przedsiębiorstw, pomagam w prawidłowym przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych. Przekształcam, likwiduję, łączę podmioty prawa: spółki, działalności gospodarcze. W obszarze prawa klientów indywidualnych pomagam w sporach prawa cywilnego, z mocnym naciskiem na postępowania rozwodowe, w których się specjalizuję. Reprezentuję pokrzywdzonych w postępowaniach karnych. Rozwiązuję także małe spory, małe dylematy prawne – doradzam klientom indywidualnym, w tym konsumentom, wyjaśniam zawiłości prawa, pomagam stworzyć stosowne pisma, komunikuje się z drugą stroną, szukam korzystnych rozwiązań każdego sporu.

Moje zainteresowania koncentruja się wokół zagadnień związanych z prawem inwestycyjnym. Zajmuję się doradztwem przy pozyskiwaniu finansowania (fundusze inwestycyjne, banki, inwestorzy prywatni). Posiadam bogate doświadczenie w zakresie obsługi projektów inwestycyjnych, w tym jako członek zarządu ROYAL WEALTH MANAGEMENT” Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, gdzie odpowiadałam za wykonywanie obowiązków w zakresie inspektora nadzoru spółki w związku z wykonywaną działalnością pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostce uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

Jestem entuzjastką konsekwentnie realizującą cele. W kontaktach z drugim człowiekiem kieruję się zaufaniem, zespołowością oraz tolerancją. Jestem zwolennikiem otwartej i szczerej komunikacji, która pomimo zmienności warunków pozwala skutecznie podejmować decyzje. Jestem radcą prawnym o dużej empatii, potrafię dostrzec odmienność każdej sprawy i równocześnie czerpać z mojego 15 letniego doświadczenia.