Kancelaria Radcy Prawnego Agata Ibrom

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Ibrom specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie członków zespołu oraz współpraca z partnerami świadczącymi kompleksowe usługi doradcze i audytorskie, pozwolą na świadczenie usług w wielu obszarach. Cechuje nas otwartość, gotowość do prowadzenia spraw nowatorskich oraz innowacyjnych projektów. Zapewniamy kompleksową obsługę wykraczającą poza standardowe ramy obsługi prawnej, oferując także wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego i organizacyjnego.

Misja i Wizja

Prawo to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Wierzymy, że do osiągnięcia  sukcesu w biznesie potrzebne są trzy główne elementy: ZAUFANIE, PROFESJONALIZM, UCZCIWOŚĆ.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, bogatym w doświadczenie w zakresie biznesu. Stawiamy na specjalizację oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Nie stosujemy zbędnych i sztucznych procedur, utrudniających współpracę. Naszym priorytetem jest poszukiwanie prostych i skutecznych rozwiązań dla naszych Klientów w zakresie tworzenia i rozwoju firm. Staramy się oferować rozwiązania szyte na miarę, dopasowane indywidualnie, czasem niestandardowe.

Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług.

Projekt i realizacja - grupa KMK