Kancelaria Radcy Prawnego Agata Ibrom

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Ibrom specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie członków zespołu oraz współpraca z partnerami świadczącymi kompleksowe usługi doradcze i audytorskie, pozwolą na świadczenie usług w wielu obszarach. Cechuje nas otwartość, gotowość do prowadzenia spraw nowatorskich oraz innowacyjnych projektów. Zapewniamy kompleksową obsługę wykraczającą poza standardowe ramy obsługi prawnej, oferując także wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego i organizacyjnego.

Misja i Wizja

Prawo to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Wierzymy, że do osiągnięcia  sukcesu w biznesie potrzebne są trzy główne elementy: ZAUFANIE, PROFESJONALIZM, UCZCIWOŚĆ.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, bogatym w doświadczenie w zakresie biznesu. Stawiamy na specjalizację oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Nie stosujemy zbędnych i sztucznych procedur, utrudniających współpracę. Naszym priorytetem jest poszukiwanie prostych i skutecznych rozwiązań dla naszych Klientów w zakresie tworzenia i rozwoju firm. Staramy się oferować rozwiązania szyte na miarę, dopasowane indywidualnie, czasem niestandardowe.

Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług.

Nasz zespół

ibrom
Agata Ibrom
Radca prawny
hajdus
Kamila Hajdus
Aplikant radcowski
zieba
Kamila Zięba
Adwokat
Projekt i realizacja - grupa KMK